QQ BANG120K-DSK079 Puffs Vape

QQ BANG120K-DSK079 Puffs Vape
pengenalan produk:
QQ BANG120K-DSK079 Puffs Vape
moq:100pcs
Nikotin: 0/2/3/5%
Hantar pertanyaan
Description/kawalan
Parameter teknikal

Bagaimana Untuk Mendapatkan Harga

 

\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t \t
Pengurus Jualan Cathy Baish
Nombor WhatsApp: +8613316929336 1
Telegram: https://t.me/+FA8JT0fa9sU4Zjc1

 

Penerangan Produk

 

QQ BANG120K-DSK079 Puffs Vapeialah-kapasiti tinggi pakai buang yang direka untuk vaper yang menuntut penggunaan berpanjangan tanpa pengecasan semula atau penggantian berterusan. Dengan 120,000 sedutan setiap peranti,QQ BANG120K-DSK079memberikan jangka hayat yang luar biasa, menjadikannya pilihan ideal untuk vaper berat dan pembeli borong.

Sebagai a120K sedutan vape, peranti ini mempunyai gegelung mesh 1.0Ω, bateri boleh dicas semula 650mAh dan port pengecasan Jenis‑C. Sistem yang diaktifkan draw tidak memerlukan butang – hanya sedut dan nikmati rasa yang konsisten dari sedutan pertama hingga terakhir. Reka bentuk tahan bocor dan operasi penyelenggaraan sifar memastikan pengalaman tanpa kerumitan. Pilihan kekuatan nikotin tersedia untuk disesuaikan dengan pilihan yang berbeza.

Dengan650mah jenis cspesifikasi, yangQQ BANG120K-DSK079dioptimumkan untuk kegunaan harian. Bateri 650mAh memberikan kuasa yang mencukupi untuk 120,000 sedutan penuh, dan pengecasan Jenis-C meminimumkan masa henti. Setiap kadbod induk mengandungi 200 keping (56.5×34×28cm, berat kasar 20kg), dengan 10 keping setiap kotak tengah (163×109×130mm) dan berat 10 unit 992g. Barisan 12 perisa termasuk Blackberry Red Raspberry, Blue Razz Ice, Blueberry Red Raspberry, Sakura Grape, Strawberry Kiwi, Watermelon Mango Peach, Tembikai Ais, Hubba Bubba Strawberry, Blueberry Raspberry Cherry, Mixed Berries, Cherry Watermelon Freeze dan Juicy Pic.

Sebagai aborong vapeproduk, QQ BANG120K-DSK079 menawarkan harga yang kompetitif dan pembungkusan pukal yang cekap. Stok boleh guna boleh guna yang boleh dipercayai dan berprestasi tinggi ini hari ini – sedutan 120K, boleh dicas semula, Jenis-C, sedia untuk penghantaran pantas.

Spesifikasi Produk

sedutan: 079

gegelung:Gegelung mesh 1.0Ω

Bateri:650mAh

Berat: 992g

Dimensi:163×109×130mm

 

Sebagai seorang yang dipercayaiborong vape pakai buangpembekal, kami simpanQQ BANG120K-DSK079 Puffs Vapedalam stok di kamigudang EUuntukpenghantaran cepatdan masa pendahuluan yang singkat. Thekuantiti pesanan minimum ialah 100pcs, dan perisa campuran dibenarkan dalam satu pesanan. Hubungi pasukan jualan kami diWhatsAppuntuk harga borong,-stok masa sebenar dan butiran penghantaran pukal.

 

Senarai Perisa

 

Senarai Perisa QQ BANG120K-DSK079 Puffs Vape

  1. 🍓 blackberry red raspberry
  2. 🧊 ais razz biru
  3. 🫐 raspberi merah blueberry
  4. 🍇 anggur sakura
  5. 🍓 kiwi strawberi
  6. 🍑 pic mangga tembikai
  7. 🍉 ais tembikai
  8. 🍓 hubba bubba strawberry
  9. 🫐 ceri raspberi blueberry
  10. 🍓 beri campuran
  11. 🍉 tembikai ceri beku
  12. 🍑 pic berair

 

Foto Produk

 

QQBANG120K-DSK079 11

QQBANG120K-DSK079 9

QQBANG120K-DSK079 10

 

Soalan Lazim QQ BANG120K-DSK079 Puffs Vape

 

Soalan Lazim

1. Apakah MOQ untuk QQ BANG120K-DSK079 Puffs Vape?

Kuantiti pesanan minimum kami ialah100 pcs. Anda boleh mencampurkan perisa yang berbeza dalam tempahan 100pcs.

2. Di manakah lokasi gudang anda? Berapa lama masa penghantaran?

Kami mempunyai stok di gudang EU. Setelah pembayaran disahkan, barang akan dihantar dengan cepat. Masa transit ke kebanyakan negara Eropah adalah sekitar 3–7 hari bekerja.

3. Adakah QQ BANG120K-DSK079 Puffs Vape boleh dicas semula?

ya. Peranti ini dibina dengan bateri boleh dicas semula, menyokong pengecasan berulang untuk menggunakan sepenuhnya e-cecair di dalamnya.

4. Apakah yang membuatkan QQ BANG120K-DSK079 Puffs Vape menonjol?

QQ BANG120K-DSK079 Puffs Vape ialah vape pakai buang berkapasiti tinggi-dengan penghantaran perisa premium dan-prestasi tahan lama, sesuai untuk pengguna akhir dan pembeli borong.

5. Berapa banyak sedutan yang boleh dicapai oleh QQ BANG120K-DSK079 Puffs Vape?

Ia dinilai sehingga120,000 sedutan, dilengkapi dengan gegelung mesh termaju untuk mengekalkan rasa yang stabil sepanjang penggunaan. Sedutan sebenar mungkin berbeza-beza berdasarkan tabiat menyedut.

 

 

Cara Tempahan

 

Langkah 1 Hantar Pertanyaan

Hantar pertanyaan anda melalui e-mel, WhatsApp atau laman web rasmi kami. Sila kongsi keperluan anda: model vape, kuantiti pesanan dan negara destinasi. Kami akan menghubungi anda semula dengan sebut harga kos. Kami kemudiannya membincangkan butiran pesanan dan mengeluarkan invois proforma.

product-2848-1600

Langkah 2 Buat pembayaran

 

Sahkan invois proforma dan lengkapkan pembayaran anda. Pelbagai pilihan pembayaran tersedia untuk kemudahan anda:

\\u2011 Pindahan bank tempatan (Eropah / Australia / Hong Kong)

\\u2011 Alipay / WeChat Pay

\\u2011 Western Union

\\u2011 Cryptocurrency

product-2848-1600

Langkah 3 Susun pesanan

Untuk item dalam\\u2011stok: barang akan dihantar dalam masa 2\\u20113 hari bekerja.

Untuk item kehabisan stok: masa utama pengeluaran berbeza mengikut model, secara amnya 7\\u201115 hari bekerja.

product-2848-1600

Langkah 4 Penghantaran

Nombor penjejakan akan diberikan setelah barang dihantar. Kami mengendalikan gudang diChina dan Eropah:\\u2011 Gudang Eropah: 3\\u20115 hari bekerja untuk penghantaran\\u2011 Gudang China: 10\\u201115 hari bekerja untuk penghantaran

Nota: Anda boleh menjejaki penghantaran anda di tapak web rasmi DHL, DPD, FedEx dan pembawa lain.

product-2848-1600

Langkah 5 Resit & Maklum Balas Pakej

Setelah menerima pakej anda, sila periksa item dan kuantiti untuk mengesahkan semuanya dalam keadaan baik. Sekiranya sebarang masalah berlaku, sila hubungi kami dengan segera. Kami amat menghargai jika anda boleh meninggalkan maklum balas anda kepada kami. Ulasan anda amat bernilai untuk perniagaan kami.

product-2848-1600

 

Soalan Lazim Pesanan

 

Soalan Lazim

2. Bagaimanakah saya boleh mempercayai anda?

J: Kepercayaan terletak pada teras perniagaan borong global kami. Kami ialah pembekal borong vape yang mantap dengan pengalaman eksport yang luas berkhidmat untuk pengedar, peruncit rantaian dan penjual semula di seluruh Eropah, Amerika Utara, Asia Tenggara dan Oceania.

Perkhidmatan sampel: Anda boleh meminta sampel produk untuk memeriksa kualiti binaan, prestasi perisa dan mutu kerja sebelum pesanan rasmi.

Bukti kelayakan yang disahkan: Sijil pematuhan yang berkaitan dan rujukan pelanggan tersedia atas permintaan.

Urus niaga selamat: Kami menggunakan kaedah pembayaran selamat dan invois komersial rasmi untuk setiap urus niaga.

Mesra pesanan percubaan: Kami sangat mengesyorkan pesanan percubaan kecil untuk kerjasama awal anda. Ini membolehkan anda menilai kualiti produk kami, kestabilan bekalan dan tanpa risiko sokongan selepas jualan, sebelum melakukan pemerolehan pukal berskala besar.

2. Apakah produk yang anda borong?

Kami membekalkan portfolio penuh barangan vape tulen, termasuk vape pakai buang terlaris, sistem pod, perkakasan vape, e\\u2011cecair dan aksesori sokongan daripada jenama arus perdana terkemuka. Perolehan bercampur\\u2011batch tersedia untuk keperluan perniagaan anda.

3. Adakah anda menyokong pesanan percubaan kecil?

ya. Kami menerima pesanan percubaan untuk rakan kongsi baharu. Pesanan percubaan membolehkan anda menguji prestasi produk, masa utama penghantaran dan perkhidmatan keseluruhan kami sebelum melakukan kerjasama pengedaran pukal atau eksklusif. MOQ berbeza mengikut item, sila hubungi pasukan jualan kami untuk maklumat terperinci.

4. Apakah masa utama anda untuk pesanan?

Dengan inventori stok yang mencukupi, kebanyakan pesanan pukal standard boleh dihantar dalam masa 1\\u20113 hari bekerja. Untuk item kehabisan stok atau pesanan tersuai yang besar, jualan kami akan memaklumkan anda tentang jadual pengeluaran dan penghantaran yang tepat terlebih dahulu.

5. Negara atau wilayah manakah anda menghantar penghantaran?

Rangkaian jualan kami meliputi Eropah, Amerika Utara, United Kingdom, Asia Tenggara dan Oceania. Penyelesaian penghantaran disesuaikan mengikut keperluan pematuhan tempatan. Sila sahkan kebolehcapaian pasaran sasaran dengan jualan kami sebelum membuat pesanan.

6. Apakah kaedah pembayaran yang tersedia?

Kami menyokong pembayaran perniagaan rentas sempadan selamat arus perdana. Pilihan khusus yang tersedia akan dikongsi oleh wakil jualan kami apabila anda memulakan pertanyaan. Semua urus niaga datang dengan invois komersial rasmi.

7. Bolehkah saya memohon pengedaran eksklusif?

ya. Kami menawarkan perkongsian pengedaran eksklusif untuk rakan kongsi tempatan yang layak. Sila hantarkan kepada kami latar belakang syarikat anda, skala pasaran tempatan dan pelan perniagaan, pasukan kami akan menyemak dan membincangkan syarat kerjasama selanjutnya dengan anda.

8. Bagaimana dengan perkhidmatan selepas\\u2011jualan?

Kami menyediakan sokongan selepas jualan profesional untuk isu produk berkaitan kualiti. Sila simpan foto atau video untuk item yang rosak dan hubungi pasukan sokongan kami dalam tempoh masa yang ditetapkan selepas ketibaan barang. Kerosakan yang disebabkan oleh pengangkutan yang tidak betul atau penyalahgunaan manusia tidak dilindungi.

Jika anda memerlukan maklumat lanjut yang tidak disenaraikan di sini, sila hubungi pasukan jualan borong kami.

 

 

 

 

 

 

 

Cool tags: qq bang120k-dsk079 puffs vape, China qq bang120k-dsk079 puffs vape pembekal, kilang, Aivono Magic 20000 Puff, letupan, BANG LEADER 450K 15 dalam 1 Vape, OVNS ADJUSTBAR 50K, Vopk Cool Bar 9000 Puff, VOPK Shisha hookah 15000PUFFS

Hantar pertanyaan
anda impikan, kami reka
Kami boleh mencipta vape impian anda
hubungi kami